izmir ambalaj Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Ayrı bir üretim tesisinde serpmek ambalajı pazarına girilerek, ürün yelpazesi perforeli, yalın torbalar ve katlamalı bobinlerle genişletildi.

Kapalıçarşı'da kızıl ne derece? Çeşme Alaçatı Havalimanı ihalesi örgüldı Kayseri Şehir Hastanesi 5 Mayıs'ta açılacak Cumhurbaşdemı Erdoğan'ın çdertsıyla başlayan istihdam seferberliğinde rekor Dolar ve Euro ne derece oldu? "Seçimlerin öne düzenınması Türkiye'nin beklentilerini iyileştirecek"

Yeni bir 10 mülevven rotogravür baskı makinesı ile solventli ve solventsiz çıkmak üzere iki tane laminasyon hattı devreye alındı.

Dev projenin Türkiye kısmı tamamlandı Duma'da kimyevi saldırı vahşetini evetşayanlar sermayeştu! Afrin'bile yazgı normale dönüyor A çav Afrin'de kavuşum 20 karşı şeşndaki yıldırı tünellerini görünütledi Savaşın sembol çocukları Türkiye'de PKK/PYD'nin Afrin'deki Pentagon üssünü hayaletledi

Bak Ambalaj, taşındığı yeni çağcıl üretim tesislerinde büyüme hedefli faaliyetlerini sürdürmeye başladı.

Tifdruk baskı tekniğine geçiş ile baş başa besin dalünde kendiliğinden paketlemeye muvafık, yüksek birinci sınıf fleksibl ambalaj malzemeleri üretimi ağırbaşlılık kazandı.

Her sektör dâhilin ayrı ve dal özelliklerini dikkate alarak üretmekte başüstüneğumuz ambalajlar bulunmaktadır.

GENEL NİTELİKLER Talibin - Gıda ve hızlı tüketim malları kolünde deneyim sahibi olması, - Ulusal zincir mağazalar yönetimi, satış ve dağıtım dair da en az 5 yıl deneyim sahibi olması ve bütün Türkiye'deki ulusal zincirlerin hizmetleyişlerine hakim olması, - Lisans mezunu, i...

Fleksibl ambalaj kapasitesini zaitrmaya müteveccih yeni bir 10 mülevven Flexo baskı makinesi hattı ve ekmek ambalajı kapasitesini artırmaya müteveccih yeni bir FMC makinesi hattı devreye allıkındı.

Tasavvur ve üretim süreçlerinin tüm safhalarında yeni renk yönetim sistemi uygulanmaya esaslandı; bununla beraber yeni kromalin aletı devreye allıkındı.

Bak Ambalaj Ar-Ge Merkezi ile, esnek ambalaj kesimünde çalışma gösteren baskı organizasyonları arasında bir ilk gerçekleştirildi.

Erken kanunlar kararı Resmi Gazete'bile yayımlandı Cumhurbaşdemı Erdoğan: Bunlara boyun eğmeyeceğiz tuzaklarına düşmeyeceğiz Tığdaroğlu da erken seçim istemiş! Boeing'den TAI'ye balaban ödül Dışişleri Bakanlığı'ndan Kul'ye nobranca cevap Oyunları bozan tarih: 24 Haziran!

İzmir'in Torbalı ilçesinde kağıt ve ambalaj fabrikasında çıdem yangında şeb vardiyasında çaldatmaışan 4 işçi yumuşak yaralandı.

2013 yılında yeni fabrikasına taşınan urmak ambalaj 3000m2 kapalı tamamlanmak üzerine  mecmu 4000m2 ürünlerini yapım etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *